Hakkımızda

İş güvenliği malzemeleri konusunda faaliyet göstermekte olan firmamız hızla gelişen teknoloji ve sektörü yakından takip ederek uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Profesyonel, kaliteli ve etkili çalışma ilkeleri doğrultusunda bilgi ve birikimini sizler ile paylaşmayı amaç edinmiş olan Piramit İş Güvenliği deneyimli kadrosu ile sektördeki yerini almıştır.

İlkemiz; Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde belirleyip, bu ihtiyaçlara doğru cevap verebilecek kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktır. Şirketimiz siz değerli müşterileriyle karşılıklı güvene dayanan uzun süreli ilişkiler kurmaya özen göstermektedir.

Firmamız için siz değerli müşterimizin memnuniyeti en önemli olgudur, bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede en uygun çözümler sunmak temel ilkelerimizdendir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür eder beraber çalışabilmek dileğiyle işlerinizde başarılar dileriz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İş sağlığı ve güvenliğini doğrudan ilgilendiren bir konuda üretim ve pazarlama yapmanın sorumluluğunu içselleştiriyoruz.

ETKİNLİKLERİMİZ

Piramit İş Güvenliği olarak, her yıl ortalama 6 -7 defa yurt içi ve yurt dışı fuarda katılımcı olarak sizlere ürünlerimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz.